Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Velurové autokoberce pro Opel Corsa s vyšitým logem

Velurové autokoberce pro Opel Corsa s vyšitým logemJak najít správné autokoberce do Vašeho vozu?

Máte vůz značky Opel (jako zde náš zákazník) a rádi byste si pořídili nové autokoberce? Pak stačí navštívit náš e-shop a vybrat v rozbalovacích oknech Váš přesný typ vozu. 

V poli "Vyberte si auto" si najdete značku Vašeho vozu. V tomto případě tedy Opel. 

V poli "Vyberte typ" zvolíte konkrétní model. V tomto případě Corsa.

V poli "Rok" vyberte rok výroby Vašeho auta. V tomto případě B 1993 - 2000.

A už stačí pouze kliknout na pole "Najít".  

Nyní se Vám zobrazí celá řada autokoberců přesně pro Vámi hledaný vůz, nyní Opel Corsa. V nabídce jsou všechny možné typy a kvality autokoberců od gumových rohoží, textilních rohoží až po plastové vany do kufru Vašeho auta.

 

Velurový autoset Opel Corsa B

Náš zákazník si u nás objednal výrobu textilních autokoberců z veluru. Tyto autorohože vyrábíme v barvě černé, grafitové, tmavě modré, červené či béžové.  Zvolené barevné obšití autokoberců je také zcela na Vás. Můžete si vybrat od decentního obšití v barvě autokoberce až po barvy jako je například světle modrá, žlutá či oranžová. Paletu barev možného obšití naleznete v sekci "Vyberte barvu ohraničení".

 

Logo na Váš autokoberec

Další z možností, kterou Vám nabízíme je vyšití loga na přání. Logo je možné přidat na autokoberec u řidiče, u spolujezdce nebo na oba dva. V tomto našem případě si zákazník zvolil jméno - Dominika, pouze na autokoberec u řidiče. Logo je v zářivě světle modré barvě a věříme, že jistě ridičku potěší! 

velurové autokoberce_logo Dominika.jpg