Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Plstěné autokoberce s vlastním logem za super cenu

Plstěné autokoberce s vlastním logem za super cenuMáte-li zájem o cenově přívětivé autokoberce do Vašeho auta, můžeme Vám mimo jiné nabídnout třeba i autokoberečky z plstěného materiálu. Podívejte se na fotografie právě jednoho z takových autosetů, který jsme již odeslali našemu zákazníkovi do Budapeště v Maďarsku.

 

Plstěné autokoberce pro Ford Focus 2005 - 2011

Náš zákazník si objednal plstěné autokoberce pro vůz Ford Focus, ročník 2011.

Tento konkrétní typ autosetu naleznete na našem e-shopu pokud ihned na titulní stránce vyberete v rozbalovacích oknech Váš přesný typ vozu a jeho ročník.

Poté se Vám zobrazí celá řada autokoberců přesně pro Vámi hledaný vůz, nyní Ford Focus. V nabídce jsou všechny možné typy a kvality autokoberců od gumových rohoží a celé řady textilních rohoží (vysoce kvalitní velur, velur, diamond collection, žebrované, plstěné) až po specifické koberce do kufru Vašeho auta. 

 

Co jsou to přesně plstěné koberce? 

Plstěný koberec byl zpočátku vyvinutý na potahování plochy do automobilů, autobusů, obytných aut, atd. Nemá žádný chlup, a proto je možné ho nalepit v libovolném směru, aniž by byly vidět barevné rozdíly. 

Plstěné autokoberečky jsou proto naprosto flexibilní a přesto extrémně pevné. Jejich velkou výhodou je jednoduché čištění a rychlé natvarování a přilnutí k podlaze Vašeho vozu. Mají výborné akustické vlastnosti, takže perfektně tlumí případný hluk ve voze. 

 

Fixace autokoberců 

Některé typy autokoberců vyrábíme rovněž s tzv. fixacemi. Tedy uchycením k podlaze Vašeho vozu. Tato fixace zamezí pohybu autokoberců po podlaze auta. Do Vašich autosetů předem dle konkrétní šablony daného typu vozu připravíme fixační otvory, do kterých pak již pouze "cvaknete" fixační body, které se nacházejí ve Vašem voze. 

S některými autokoberci dodáváme tyto fixace přibalené a můžete si pak sami přidělat přesně podle toho, jak se nachází ve Vašem autě. 

Našemu zákazníkovi do Budapeště jsme na jeho autokoberec u řidiče fixace rovnou připravili a zároveň zasíláme i pár náhradních, jak můžete vidět na horním rohu autokoberečku u řidiče. 

 

A tady už můžete vidět fotografii autosetu z plstěného materiálu vyrobeného pro našeho zákazníka v Budapešti. Na své koberce si zároveň nechal na míru vyšit originální a výrazné logo v červené barvě s bílým textem.

plstěné autokoberce_logo.jpg

 Přejeme ať je náš zákazník s autokoberci spokojený a budeme se těšit na další objednávku na našem e-shopu