Drobečková navigace

Úvod > Naše zboží > Autokoberce

Autokoberce

Přes náš internetový e-shop si můžete objednat jakékoliv autokoberce do všech možných typů a značek aut, a to od osobních, přes karavany až po autokoberce do traktorů. 

Jednotlivé autokoberce se od sebe liší podle vybraného druhu materiálu a jeho požadovaných vlastností. Na autokoberec Vám na objednávku vyšijeme logo, symbol, obrázek, nebo jakékoliv jméno dle Vašeho požadavku. Pouze loga značek aut a jejich názvy z důvodu autorských práv nelze vyšívat.

 

Autokoberce na míru do všech značek osobních aut

Výroba a prodej autokoberců, Perfect Carpets Třebíč BorovinaV našem výrobním závodě v České republice, Perfect Carpets, vyrábíme autokoberce pro všechny typy a značky nejen osobních automobilů.

Výroba těchto autosetů probíhá vždy na míru Vašim požadavkům. Můžete si vybrat barvu obšití autokoberců, či zvolit logo libovolné grafiky na celý set všech čtyř autokoberců, nebo pouze na vybrané jednotlivé autokoberce/autokoberec. 

Na výběr máme k dispozici celou škálu různých druhů materiálu, jako například velurový, vysoce kvalitní velurový, luxusní sametový, žebrovaný, plstěný či gumový. 

Autokoberce dodáváme se spodní protiskluzovou úpravou, a pokud si zákazník přeje, tak rovněž se zesílenou, nejvíce namáhanou, částí autokoberce u řidiče. Ke všem vyrobeným autokobercům dodáváme fixační prvky, které bránící posunování autokoberců po podlaze vozidla.

 

Autokoberce, autosety do všech světových značek a modelů osobních aut

Jak si objednat autokoberce do Vašeho vozu? 

Autokoberce právě do Vašeho osobního auta si u nás snadno vyberete, když v našem e-shopu www.autokoberce-online.cz  zadáte značku, typ a rok výroby Vašeho vozidla. Poté se Vám objeví nabídka všech možných setů autokoberců právě do Vašeho typu auta. A pak je už jenom na Vás, abyste si zvolili druh materiálu a jeho kvalitu. Některé druhy gumových rohoží, jsou z části vyráběny u nás ve firmě a částečně jsou pro nás zprostředkovány dodavatelskými firmami. Nezapomeňte si také zvolit barvu samotných autosetů a jejich obšití. 

Barevné obšití autokoberců v setu si vyberete také sami.

Když už víte jakou barvu budou mít Vaše nové autokoberce, vyberete si v dalším kroku i barvu obšití těchto nových autokoberců. Nyní si také rozhodnete, zda si přejete objednat celý set autokoberců (tedy dva přední autokoberce u řidiče a spolujezdce a dva zadní autokoberce), nebo jenom některé vybrané jednotlivé autokoberce (například pouze autokoberec u řidiče). 

 

Autokoberce s firemním logem, symbolem, jménem nebo grafikou

Autokoberce s Vaším vlastním logem, symbolem, jménem nebo vlastní grafikou určitě zaujmou každého, kdo nastoupí do Vašeho vozu. Stačí jen, abyste při objednávce zatrhnuli možnost "Vyšít logo" a dál už pouze vybrali ty koberce, na kterých si přejete své firemní logo, symbol, jméno, nebo grafiku přidat. Posledním krokem je vybrání barevného provedení loga a máte hotovo. Vše ostatní je už nechte na nás. 

Okamžité zpracování Vaší objednávky autokoberců

Po obdržení Vaší objednávky vybraných autokoberců, Vaše zboží vyrobíme vždy do 24 hodin. Poté je předáno dopravní společnosti, která garantuje jeho doručení koncovému zákazníkovi, tedy Vám, nejpozději do 3 pracovních dnů. Znamená to tedy, se do pár dní ode dne, kdy jste si vybrali Vaše autosety, se můžete již těšit ze svého balíčku. Obdržíte námi vyrobený kvalitní set autokoberců, či jednotlivé autokoberce, ve zvolené barevné kombinaci a popřípadě i s Vaším logem, symbolem, jménem nebo grafikou. 

 

Perfect Carpets - specialista na výrobu autokoberců, autosetů s logem

Objednejte si u nás Vaše nové, originální a kvalitní autokoberce, set autokoberců. 

 Fotogalerie autokoberců ZDE