Drobečková navigace

Úvod > O nás

O nás

Společnost Perfect Carpets s.r.o. má sídlo na Vysočině, v městě Třebíč, a to od konce roku 2004. Jedná se jedinou pobočku a výrobní závod v rámci České Republiky. 

Na našem území však firma působila již o rok dříve a v době svého vzniku zaměstnávala kolem 40-ti zaměstnanců. Nyní je zde téměř 70 pracovníků. 

 

Firma Perfect Carpets s.r.o. je součástí nadnárodní společnosti Gebumat B.V. s kořeny v Nizozemsku.

K dnešnímu dni existují 3 výrobní závody, a to v Nizozemsku (město Genemuiden), České Republice (Třebíč) a Rumunsku (Lasi). Mimo tyto závody máme rovněž několik obchodních zastoupení v rámci Evropy.

 

Naše produkty dodáváme do velkých obchodních řetězců, ale i soukromým osobám prostřednictvím objednávek z e-shopů.

Všichni se podílíme na výrobě kvalitního a širokého sortimentu kobercového zboží. Specializujeme se na výrobu textilních autokoberců různých kvalit pro všechny typy vozů. Nabízíme také možnost vyšití vlastního loga na přání či široký výběr barveného obšití Vámi zvolených autosetů či jednotlivých koberečků do Vašeho vozu. Dále vyrábíme koberce do domácností a firem. Více o našem zboží naleznete v sekci Naše zboží, v případě autokoberců na našem e-shopu. Pokud se Vám stále nepodaří najít odpověď na Vaše otázky, neváhejte nás prostřednictvím  formuláře v sekci Kontakty

 

Našim cílem je spokojenost zákazníka, ale také zaměstnanců. Zároveň pečlivě dbáme na udržitelnost přírodních zdrojů a kvalitu našich výrobků, kterou důkladně kontrolujeme. Také právě proto má společnost zavedený certifikovaný systém managementu kvality (ISO 9001) spadající pod TUV Austria.