Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Podpatník na Vašem autokoberci může být nejen praktický, ale i designový!

Podpatník na Vašem autokoberci může být nejen praktický, ale i designový!Datum konání:
31.1.2023

 

Fantazii se meze nekladou! Udělejte své autokoberce jak praktické, tak originální!

Podpatník plní na Vašem autokoberci velmi důležitou "zpevňovací" funkci. V místě největšího zatížení nohou (tedy u řidiče) může dojít k oslabení rohože. Zároveň, především u dlouhých cest, si Vaše nohy zaslouží dostatečný komfort, který Vám dopřeje právě podpatník na autokoberci u řidiče.

 

U nás, Perfect Carpets, si můžete nechat nejen vyšít logo, jaké si jenom budete přát, ale také si vybrat podpatník, který se Vám bude nejvíce zamlouvat a rovnou skloubit barvu samotného podpatníku s jeho barevným obšitím.

 

Nabízíme širokou nabídku barev a obšití pro Váš autokoberec s podpatníkem. Zde je pouze malá ochutnávka barevných kombinací pro Vaši inspiraci: 

barevné kombinace autokoberců s podpatníky.PNG

 

Můžete si vybrat z následujících provedení podpatníků, které jsou vždy k Vašemu autokoberci speciální technikou precizně nataveny:

  • šikmý vzor natavení

natavený podpatník - šikmý.PNG

  • horizontální vzor natavení

natavený podpatník - horizontální.PNG

  • omyvatelný podpatník, horizontální vzor natavení

natavený omyvatelný podpatník.PNG

 

Věříme, že si i Vy vyberete z naší nabídky natavených podpatníků. Máte-li jakékoliv dotazy, nebo se potřebujete jednoduše poradit, neváhejte kontaktovat našeho odborného zaměstnance na emailové adrese info@autokoberce-online.cz

Těšíme se na naši budoucí spolupráci!