Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Zamilované autokoberce jako dárek na Svatého Valentýna ♡

Zamilované autokoberce jako dárek na Svatého Valentýna ♡Datum konání:
1.2.2023
Datum ukončení:
28.2.2023

Kdo byl vlastně svatý Valentýn a proč tento svátek lásky připadá právě na něj? 

Tento svátek lásky se každoročně slaví 14. února a je připomínkou mučednické smrti křesťanského kněze Valentýna, který žil ve 3. století. Jeho život i smrt je opředen řadou tajemství, která se bohužel už nikdy nedozvíme. Jedna z mnoha legend ale praví, že svatý Valentýn přál a byl nakloněn tak moc zamilovaným římským vojákům, že je s jejich milými tajně oddával i přes přísný zákaz, který tenkrát panoval. Při jednom z takových obřadů byl však odhalen, přistižen a následně zabit. A právě za tyto činy se stal Valentýn patronem všech zamilovaných.

 

A právě na tento svátek lásky, svatého Valentýna, Vám můžeme nabídnout skutečně originální dárky. Kromě valentýnských rohožek, si u nás můžete objednat i valentýnské autokoberce pro všechny zamilované.

 

Vyrobíme Vám originální valentýnské autokoberce do jakéhokoliv vozu.

Stačí nám pouze napsat značku auta, typ a rok výroby. Poté již specifikujete Vaše konkrétní přání: materiál autokoberce, barevné obšití a především originální text jako například "Pro moji lásku; Miluji tě, ....". I vyšití různých obrázků (srdíčka, kytičky apod.) různé velikosti a barev není problém! Naše společnost Perfect Carpets Vám vyrobí přesně takové autokoberce, jaké si budete přát!

 

Nevíte, jak by mohlo vypadat logo na Vaše valentýnské autokoberce? Tady jsou alespoň některá loga pro Vaši inspiraci. Jejich barva, písmo, pozadí, provedení - vše lze upravit.

           růžová valentýnská loga.PNG

 

Na jakýkoliv, Vámi vybraný, autokoberec Vám pak natavíme text, dle Vašeho přání. Pouze pro lepší představivost přikládáme fotografii dvou odlišných autokokoberců s možným umístněním Vašeho textu. Ten je na této fotce pouze přiložený. Jeho umístnění na autokoberci je také zcela libovolné a záleží na Vás.

návrhy valentýnských autokoberců.PNG

Nevíte si s něčím rady? Potřebujete pomoc, nebo se jednoduše poradit? Neváhejte se na nás obrátit a rádi všechny Vaše dotazy zodpovíme: info@autokoberce-online.cz. 

Pokud se Vám naše valentýnské autokoberce pro zamilované líbí, pošlete nám své požadavky buď přímo opět na náš email info@autokoberce-online.cz, nebo prostřednictvím našeho eshopu či přes náš kontaktní formulář. Ve všech případech k nám Vaše objednávka valenskýnských autosetů bezpečně dorazí a můžeme ihned vyrobit. Do 2-3 pracovních dnů máte pak autokoberce od Perfect Carpets u Vás doma.