Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Valentýnská rohožka přede dveře pro všechny zamilované ♡

Valentýnská rohožka přede dveře pro všechny zamilované ♡Datum konání:
1.2.2023
Datum ukončení:
28.2.2023

Kdo byl vlastně svatý Valentýn a proč tento svátek lásky připadá právě na něj? 

Tento svátek lásky se každoročně slaví 14. února a je připomínkou mučednické smrti křesťanského kněze Valentýna, který žil ve 3. století. Jeho život i smrt je opředen řadou tajemství, která se bohužel už nikdy nedozvíme. Jedna z mnoha legend ale praví, že svatý Valentýn přál a byl nakloněn tak moc zamilovaným římským vojákům, že je s jejich milými tajně oddával i přes přísný zákaz, který tenkrát panoval. Při jednom z takových obřadů byl však odhalen, přistižen a následně zabit. A právě za tyto činy se stal Valentýn patronem všech zamilovaných.

 

A právě na tento svátek lásky, svatého Valentýna, Vám můžeme nabídnout skutečně originální dárky pro svou milovanou polovičku. Kromě valentýnských autokoberečků u nás najdete třeba i originální valentýnské rohožky pro všechny zamilované.

 

Valentýnská rohožka od Perfect Carpets vyrobená na míru

Valentýnskou rohožku Vám můžeme vyrobit v jakékoliv velikosti, materiálu a barevném obšitím. Text na vstupní rohoži záleží čistě čistě na Vašem přání a fantazii. Vyšijeme Vám také různé obrázky jako srdíčka, kytičky a další. 

 

Následující fotografie je pouze ilustrační. Velikost, materiál, barva obšití, text a jeho umístnění záleží čistě na Vás. Na této fotce se jedná o standardní rozměr vstupní rohože 60 x 40 cm.

valentýnská rohožka.PNG

 

Cena Valentýnské rohožky 

Cena za 1 kus valentýnské rohožky (60 x 40 cm) s logem o velikosti 15 x 4 cm činí 300,- CZK + poštovné.

V případě, že máte zájem o zhotovení dvou různých textů (obrázků / loga) cena za rohožku činí 450,- CZK + poštovné.

Poštovné (DPD služba) stojí 99,- CZK. 

 

Nevíte si s něčím rady? Potřebujete pomoc, nebo se jednoduše poradit? Neváhejte se na nás obrátit a rádi všechny Vaše dotazy zodpovíme: info@autokoberce-online.cz. 

Pokud se Vám naše valentýnské vstupní rohože přede dveře líbí, pošlete nám Vaši objednávku buď přímo na  email info@autokoberce-online.cz, nebo objednejte přes náš kontaktní formulář na našich webových stránkách.

V obou případech k nám Vaše objednávka valenstýnských rohoží okamžitě dorazí a můžeme ihned vyrobit. Do 2-3 pracovních dnů máte pak vstupní rohožky přede dveře u Vás doma.