Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Autokoberce ze super kvalitního veluru s vyšitým obrázkem

Autokoberce ze super kvalitního veluru s vyšitým obrázkem



Datum konání:
11.9.2023

Místo loga si zvolte na Váš autokoberec obrázek

Pokud nemáte zájem o vyšítí textu, ale obrázku, není problém. Stačí specifikovat přesné požadavky (výška, délka, barva apod.), nebo nejlépe předložit přímo konkrétní návrh, a pak je originální autokoberec na světě. Právě takový jeden kousek si můžete prohlédnout právě zde. Odhadujeme, že tento set autokoberců poputuje do rukou jistě nějakého vášnivého myslivce. 

myslivecký autokoberec.jpg

set_myslivecký autokoberec.png

Nejkvalitnější materiál - vysoce kvalitní velur

Materiál, ze kterého jsou tyto koberce vyrobené je ten nejkvalitnější, který se pro výrobu autokoberců vůbec používá - vysoce kvalitní velur.

Zde vyrobené autokoberce jsou určeny pro typ vozu Dacia Duster 2018. Náš zákazník si vybral kombinaci oranžového obšití s černým velurem. Tento vysoce kvalitní velur máme v nabídce i v decentním grafitovém odstínu

 

Vyrobíme Vám i jeden samostatný autokoberec, jako například u řidiče, nebo naopak přidáme ke kompletnímu autosetu i další vybrané autokoberečky.

Tento náš zákazník se pro jistotu rozhodnul si objednat kromě kompletního setu atokoberců navíc i jeden další autokoberec u řidiče. I to není problém. Pokud si budete přát, vyrobíme Vám pouze zvolený koberec - přední u ridiče, přední u spolujezdce, zadní pravý či zadní levý, nebo přidáme požadované autokoberce již ke kompletnímu setu. V našem e-shopu najdete u každého konkrétního vybraného autokoberce v sekci 3.Úprava sad koberců předvolené možnosti. Tyto kombinace jsou pouze nejčastější možné, které si naši zákazníci nejvíce objednávají. Vaši objednávku ale vždy upravíme tak, jak si budete přát. 

 

Pokud Vás autokoberce zaujaly a rádi byste si také objednali autokoberečky do svého vozu rovněž s originálním obrázkem nebo logem, stačí navštívit náš e-shop. Potřebujete-li poradit, můžete se na nás kdykoliv obrátit na info@autokoberce-online.cz a rádi Vám zodpovíme všechny Vaše otázky.