Drobečková navigace

Úvod > Kariéra > Obsluha strojů a zařízení (m/ž)

Obsluha strojů a zařízení (m/ž)

Datum konání:
24.10.2022
Datum ukončení:
21.12.2022

22 000 - 24 000 Kč/měsíc

Pracovní náplň:

- obsluha přiděleného výrobního stroje dle pokynů k obsluze zařízení

- čištění přiděleného výrobního stroje

- kontrola požadované kvality

- spolupráce s ostatními pracovníky

- dodržování BOZP, PO a interních předpisů

Požadavky:

- manuální zručnost

- zodpovědnost, přesnost, spolehlivost a samostatnost

- dobrý zdravotní stav

Nabízíme:

- nástupní mzdu 22.000 Kč + pohyblivá složka mzdy 2.000 Kč

- zázemí ve stabilní společnosti

- příspěvek na penzijní připojištění po 2 letech pracovního poměru

Pozice je zařazena jako dělník, operátor výroby, výroba, průmysl a provoz. Jedná se o práci na plný pracovní úvazek formou pracovní smlouvy (na dobu určitou). Minimální požadované vzdělání je odborné vyučení bez maturity.

Komentáře

Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů