Drobečková navigace

Úvod > Kariéra > Šička (m/ž)

Šička (m/ž)

Datum konání:
12.9.2022
Datum ukončení:
12.10.2022

19 560 - 24 950 Kč/měsíc

Pracovní náplň:

- obšívání koberců (kusových, schodišťových, běhounových a autokoberců)

- našívání podpatníků, suchých zipů, log apod.

- vedení evidence a samokontrola

- úklid a údržba strojů a pomůcek

- dodržování BOZP, PO a interních předpisů

Požadavky:

- praxe se šitím

- pečlivost, samostatnost a zodpovědnost

- zodpovědnost, přesnost, spolehlivost a samostatnost

- ochota pracovat ve 2-směnném provozu

- dobrý zdravotní stav

Nabízíme:

- nástupní mzdu 120 Kč / hodinu

- následně mzda dle hodnocení zaměstnance až 153 Kč / hodinu

- zázemí ve stabilní společnosti

- příspěvek na penzijní připojištění po 2 letech pracovního poměru

Pozice je zařazena jako šička, výroba, průmysl a provoz. Jedná se plný pracovní úvazek formou pracovní smlouvy (na dobu určitou). Minimální požadované vzdělání je odborné vyučení bez maturity.