Drobečková navigace

Úvod > Kariéra > Šička (m/ž)

Šička (m/ž)

Datum konání:
19.3.2023
Datum ukončení:
31.8.2023

Naše společnost Perfect Carpets se sídlem v Třebíči (Borovině) hledá momentálně zaměstnance/zaměstnankyni na pozici "Šička (m/ž)". Jsme výrobní firma, která se zaměřuje především na výrobu autokoberců, autokoberců s logem a celou škálu bytových koberců.

Náš nový zaměstnanec/zaměstnankyně na pozici "Šička (m/ž)" bude mít na starost šití a obšívání autokoberců a ostatních bytových koberců (kusových, schodišťových, běhounů atd.) a další šicí práce na vyráběných autokobercích a kobercích.

23.316 - 29.838 Kč/měsíc

Nástup ihned

Pracovní náplň v provozu výroby autokoberců a koberců:

- obšívání koberců kusových, schodišťových, běhounových a autokoberců

- vedení evidence a samokontrola

- úklid pracovního místa

Požadavky na pozici "Šička (m/ž)":

- praxe se šitím

- pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost a samostatnost

- ochota pracovat ve 2-směnném pracovním provoze

- znalost českého jazyka

Naše firma Perfect Carpets nabízí:

- nástupní mzdu 143 Kč / hodinu

- následně mzda dle hodnocení zaměstnance až 183 Kč / hodinu

- zázemí ve stabilní společnosti

- příspěvek na penzijní připojištění po zkušební době

- příspěvek na dopravu

- 3 dny dovolené navíc

- firemní výrobky na zvýhodněnou cenu

Tato pozice je vhodná i pro absolventy, zdravotně postižené a cizince.

Jedná se plný pracovní úvazek formou pracovní smlouvy (na dobu určitou). Minimální požadované vzdělání je základní.

Podrobnější informace o této volné pozici "Šičky (m/ž)" v naší společnosti Perfect Carpets se dozvíte níže.