Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Univerzální autokoberce jako sponzorský dar od Perfect Carpets na Myslivecký ples

Univerzální autokoberce jako sponzorský dar od Perfect Carpets na Myslivecký plesDatum konání:
23.1.2023

 

Pro naši zaměstnankyni jsme vyrobili dva autosety jako firemní dar od naší společnosti Perfect Carpets na Myslivecký ples v Třebenicích.

Jedná se o dva kompletní sety autokoberců šitých podle univerzální předlohy. Ta zajišťuje, že autokoberce padnou do každého vozu a tudíž jsou velmi vhodné jako dárek v případě, že nevíte do jakého vozu si je obdarovaný bude chtít umístit, nebo si jednoduše nejste jisti s typem vozu.

 

Specifikace vyrobených autokoberců

Decentní černé autokoberce

šablona RC - Universal

materiál - Nadelfilz černý

obšití - černé (v našem výběru najdete pod číslem 001)

 

Na autokoberečku u řidiče je tento autoset označen naším firemním logem Perfect Carpets. Další součástí tohoto autosetu je podpatník, který slouží ke zpevnění autokoberce v místě největšího zatížení nohou.

černý universální autoset.PNG

 

Antracitové autokoberce

šablona RC - Universal

materiál - Nadelfilz antra

obšití - šedé (v našem výběru najdete pod číslem 002)

 

Na autokoberečku jak u řidiče, tak spolujezdce je tento autoset označen naším firemním logem Perfect Carpets. Další součástí tohoto autosetu je opět  podpatník.

antracitový universální autoset.PNG

 

Doufáme, že uděláme výhercům našich autokoberců radost a inspirujeme i další návštěvníky našimi kvalitními autosety. Můžete jimi obdarovat své blízké, pořídit si je do svých firemních vozů a nebo jednoduše potěšit i sami sebe! 

Materiál, barvu obšití, podpatník a logo autokoberce si můžete vybrat přímo na našem eshopu. V případě jakýchkoliv otázek ohledně autokoberců se neváhejte obrátit na našeho odborného zaměstnance na emailové adrese info@autokoberce-online.cz, který Vám se vším rád poradí.