Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Černé plstěné autokoberce s vyšitým obrázkem na přání

Černé plstěné autokoberce s vyšitým obrázkem na přáníDatum konání:
21.2.2024

Plstěné autokoberce pro vůz Mazda CX-5 

Ačkoliv v černé barvě, tak přesto díky vyšitému obrázku se jedná o krásné, veselé autokoberce, které jsme zhotovili pro jednu naši zákaznici s vozem Mazda CX-5.

Tento konkrétní typ autosetu naleznete na našem e-shopu, pokud ihned na titulní stránce vyberete v rozbalovacích oknech Váš přesný typ vozu a jeho ročník.

Poté se Vám zobrazí celá řada autokoberců přesně pro Vámi hledaný vůz, nyní Mazda CX-5. V nabídce jsou všechny možné typy a kvality autokoberců od gumových rohoží a celé řady textilních rohoží (vysoce kvalitní velur, velur, diamond collection, žebrované, plstěné). 

Na jednu autorohož, nebo i na všechny čtyři Vám můžeme vyšít logo/obrázek/či text dle Vašeho přání. 

 

Proč mít ve svém autě autokoberce? 

Ne zcela bezdůvodně se říká, že detaily tvoří celek. Ačkoliv autokoberce, nebo také autosety, autorohože, koberečky do auta, ať už si je pojmenujeme jak chceme, nejsou nutné k tomu, aby vozidlo plnilo svou funkci a dopravilo nás z místa na místo, ale pohledu kvality a komfortu či dokonce praktičnosti jsou zkrátka nepostradatelné a zaručí Vám, že se budete ve svém voze cítit lépe a příjemněji.

Pokud tedy koberečky do auta ve svém voze stále postrádáte, nebo jsou již v žalostném stavu, neváhejte to napravit a vybavte svůj vůz novými. S jejich výběrem Vám rádi i osobně poradíme. Neváhejte nás kontaktovat na našem emailu pro nás e-shopinfo@autokoberce-online.cz.

 

Plstěné autokoberce do vozu Mazda CX-5 s vyšitým obrázkem na přání

 

A tady už můžete vidět fotografii černého plstěného autosetu s vyšitým obrázkem na přání. Tyto originální autosety jistě dodají vozu naší zákaznice ten správný šmrnc.

plstěné autokoberce s vyšitým obrázkem.jpgdetail_plstěný autokoberec s vyšitým obrázkem.jpg

 Přejeme, aby koberečky řádně sloužily a dělaly radost.